O NÁS

Domácí popíjení kávy se díky zkoušení vzorků z různých koutů světa, různých typů pražení a pražíren se pro nás stalo relaxačním rituálem a tak se před osmi lety v době, kdy ještě většina z nás popíjela rozpustnou kávu zrodila myšlenka a zároveň podnikatelský záměr informovat veřejnost o výhodách konzumace čerstvě pražené kávy a její přípravě, díky čemuž si zachová plnou chuť a aroma.

Původní záměr byla menší provozovna s prodejem zrnkové kávy s sebou. Ale jsem žena…. A ke svému kávovému rituálu si potřebuji sednout, povídat, dát si nějakou dobrotu a zázemí……..a bylo jasno Kavárna.

A tak jsme po rozsáhlé rekonstrukci v červnu 2012 slavnostně otevřeli kavárnu s prodejnou čerstvě pražené kávy. Trpělivě jsme vedli zákazníky k ochutnávání káv a osvětě ohledně přípravy. Káva od nás se stala součástí kaváren, firem i domácností. Pro větší dostupnost jsme si také založili e-shop. V nabídce máme v současné době přes třicet druhů káv. Věříme, že si tu svoji vybere opravdu každý. Ochotně Vám také s výběrem pomůžeme. Další možností je objednat si degustační balíčky menší gramáže. Kávu běžně prodáváme v zrnu. Pokud potřebujete kávu mletou, napište nám do objednávky Váš způsob přípravy kávy a my ji těsně před odesláním pomeleme a zatavíme.

Láskou ke každé kávě, kterou připravíme a rodinným přístupem jsme brzy našli své štamgasty a přátelé, kterých si nesmírně vážíme. Utvořili jsme komunitu, kde si navzájem vycházíme vstříc. Káva od nás se stala součástí kaváren, firem i domácností.

A za to všechno jsme vděčni. Děkujeme.